Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

NA POHŘEB NEJDU! Proč se princ Radovan nerozloučí s princeznou se zlatou hvězdou?

Zdroj: Československý státní film
+ Dalších 11 fotografií
SMRT LADY
Byli velkými přáteli, ale na poslední rozloučení s Marií Kyselkovou (†83) představitel prince Radovana z Princezny se zlatou hvězdou Josef Zíma (86) nedorazí. Proč?

Je to už padesát let od chvíle, kdy šla nesmrtelná pohádka do kin a od té doby se spolu „Myší kožíšek“ a její filmová láska princ Radovan přátelili až do jejích posledních chvil

Když Marie naposledy vydechla, Josefa Zímu to hodně zarmoutilo, i tak ale odmítá možnost, že by se zúčastnil chystaného posledního rozloučení. Důvod je prozaický.

„Kdy bude pohřeb Nanynky, o tom nemám tušení, ale stejně na něj nebudu moci přijít. Těžko bych se tam dostal. Musím na ni myslet jenom doma. Naštěstí už nejsem v nemocnici, ale pohyb je špatný. Naštěstí rodina mi velice pomáhá,“ řekl eXtra.cz Josef Zíma. Ten si pobyl kvůli nohám pár měsíců v nemocnici a byl z toho tak bez nálady, že dokonce začal uvažovat nad tím, jestli se neblíží jeho konec.

Nyní už je zase mezi svými blízkými ve vilce na Praze 6 a nebýt zármutku kvůli odchodu jedné z nejbližších přítelkyň, nic by mu radost nekalilo.

Související články

Další články