Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Na pohřbu Nipseyho Husslea (†33) se střílelo: Zemřela jedna žena, další tři muži byli zraněni

+ Dalších 34 fotografií
Tragédie
Proběhlo poslední rozloučení s rapperem Nipseyem Husslem (†33), které však mělo tragický konec. V průvodu na památku rappera, který byl zavražděn střelnou zbraní, se střílelo. Jedna žena přišla o život a další tři muži byli zraněni.

Před nedávnem byl zastřelen před svým obchodem v LA rapper Nipsey Hussle. Dát poslední sbohem mu přišla opravdu masa lidí. Mezi smutečními hosty nechyběl ani Snoop Dogg (47), který mu vzdal hold a pronesl smuteční řeč.

Tříhodinový obřad probíhal v centru Staples, odkud pak vedl průvod, kterého se zúčastnily tisíce fanoušků. Mezi davem fanoušků se však objevil nezvaný host a náhle se smuteční pochod proměnil v dramatickou pouliční přestřelku. Na místě vypukla panika.

Tři muži ve věku mezi 30 až 50 byli při střelbě zraněni. Jedna žena byla také zasažena. Bohužel ta střelbu nepřežila a zraněním na místě podlehla. A tak se všem fanouškům, kteří přišli truchlit, promítalo před očima to nejhorší a ihned se přenesli do dne, kdy byl Nipsey zastřelen. Podívejte se do fotogalerie, kolik lidí se s ním přišlo rozloučit.

Mohlo by vás zajímat

Další články