Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Na podzim si užijí PANNY, ŠTÍRY čeká postelové zklamání! JE TU VELKÝ EROTICKÝ HOROSKOP NA KONEC ROKU

A co čeká na podzim na vás?
+ Další 2 fotografie
Podzim tu máme v plném proudu, za okny je sychravo a neustále šero. Co jiného se dá dělat, než zalézt do peřin i s partnerem a milovat se až do zblbnutí? Tyhle příjemné chvíle čekají ovšem jen na některé šťastlivce. Hvězdy v tom mají jasno. Kdo si letošní podzim užije na plno a kdo ne?

BERAN

Hvězdy jsou vám nakloněny a vypadá to, že byste si měli užít romantický podzim se vším všudy. No není to paráda? Nepůjde tedy jen tak o obyčejné sexy. Svíček i kytek si užijete dostatečně.

BÝK

V Býcích se letos na podzim probudí opravdové vášně. Budou tak mít chuť na sex prakticky pořád, ovšem pozor, s žádnou romantikou na ně nechoďte! Býky uspokojí jen pořádná živelnost a surový sex.

BLÍŽENCI

Deprese je u vás rozběhlá na plné obrátky, a tak nemáte na sex ani pomyšlení. Můžeme vás ovšem potěšit, v druhé polovině podzimu by se vaše situace měla zlepšit a dost možná zažijete i příjemné okamžiky.

RAK

Letošní podzim by se u vás dal charakterizovat jako nevěra na obzoru. Přestože patříte k věrným znamením, tohle období se nějak zvrtne a vy zažijete milostné dobrodružství se vším všudy.

LEV

Lvi nemají na sex ani pomyšlení. Zima, sychravo a tma pro ně nejsou signálem k tomu, zalézt si do postele a užívat si v peřinách. Lepší bude si Lvů až do příchodu zimy vůbec nevšímat. Otázkou ovšem je, zda nás vůbec klasická ladovská zima čeká.

PANNA

Panny si nemají na co stěžovat. Jen stěží se najde den, kdy byste se se svým partnerem nepomilovali. Díky takto zvýšené aktivitě se dost možná můžete těšit na zprávu v podobě nečekaného, ovšem vytouženého těhotenství.

VÁHY

Pro vás nebude podzim zrovna jednoduchým obdobím. Potkají vás totiž partnerské krize, hádky i neshody. Nedá se ovšem říct, že byste sexuálně strádali. Usmiřovací sexy jsou lepší než všechny ostatní, nemyslíte?

ŠTÍR

Vy se nemáte na co těšit! Sexu na vás moc nečeká, zato se připravte na to, že podzim se u vás ponese ve znamení nemoci, takže pokud vás to ještě neskolilo, ládujte se vitamíny.

STŘELEC

U vás se prostě nezmění vůbec nic. Pokud jste zamilovaní, zůstanete zamilovaní, pokud máte zrovna krizi, budete se s ní muset vypořádávat dál. Pro vás se opravdu sexy obdobím stane až jaro, takže zatím nabírejte síly.

KOZOROH

V posledních týdnech vás ovládá neuvěřitelná nervozita a napětí. Patrně máte před sebou nějaké významné rozhodnutí nebo vás čeká životní změna. Sex jde pro vás tedy na druhou kolej a momentálně na tom nehodláte nic měnit.

VODNÁŘ

Vodnáři mají v sobě velký sexuální náboj po celý rok, letošní podzim se u vás tento jev ovšem ještě prohloubí, a tak budete magnetem prakticky pro všechny. Charizma z vás bude jen stříkat a srdce budete lámat na potkání.

RYBY

Potřebujete náruč a pochopení. Spíš než po sexu vždy sáhnete po tělesném kontaktu a emoční podpoře. Váš partner za to zrovna šťastný nebude, ovšem nebojte se, náruč vám nabídne a vy se budete cítit skvěle.

Mohlo by vás zajímat

Další články