Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na podzim odstartuje další řada StarDance a Tváře: Diváci se mají na co těšit

Zdroj: archiv
+ Dalších 23 fotografií
StarDance a Tvář
StarDance a Tvoje tvář má známý hlas patří mezi nejoblíbenější pořady vůbec. Diváci si je oblíbili natolik, že už na podzim se dočkají v obou případech dalších řad. StarDance a Tváří to ale nekončí. Na podzim zařadila do svého programu talentovou soutěž také TV Prima. Na co se mohou diváci těšit?

Česká televize na podzim chystá další řadu StarDance, která se dočká již desátého pokračování. Poslední řadu StarDance sledovalo průměrně 1,48 milionu diváků a očekává se, že o tu letošní jubilejní bude ještě větší zájem.

Hvězdné páry budou o vítězství na parketu svádět boj od října. Své taneční dovednosti předvedou Gabriela Koukalová a Martin Prágr, Karel Kovář, známý jako Kovy a Veronika Lišková, Veronika Kubařová a Dominik Vodička nebo Miroslav Hanuš a Adriana Mašková

Mezi další potvrzená jména patří Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, Nora Fridrichová a Jan Kohout, Ondřej Ládek, známý jako Xindl X a Markéta Dostálová, Tonya Graves a Michal Bureš a v neposlední řadě Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský

S oblíbeností je na tom podobně i pěvecká show Tvoje tvář má známý hlas Na televizních obrazovkách Novy poběží již pošesté. Pátou sérii přitom sledovalo průměrně 889 tisíc diváků. Televize Prima do svého podzimního programu zařadila talentovou soutěž Česko Slovensko má talent, která se poprvé objevila na televizních obrazovkách v roce 2010 a sledovalo ji zhruba 622 tisíc diváků.

Fanoušci talentových soutěží, tanečního maratonu nebo pěvecké estrády si na podzim přijdou na své. O zábavu bude jistě postaráno.

Související články

Další články