Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Na podváděnou Veroniku sahá smrt: Stres, nevěra a vyčerpání způsobily totální kolaps

Veronika Maléřová.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
ulice
Veronika Maléřová na tom není po zdravotní stránce vůbec dobře. Tak dlouho odkládala návštěvu doktora, až došlo na nejhorší. Její zdravotní stav je skutečně vážný. Co je s Veronikou? Co se odehraje těsně před jejím kolapsem? Kdo a proč má kvůli ní obrovské výčitky svědomí? A jak ovlivní Veroničin kolaps vztahy v rodině?

Veronika v ohrožení života

Nakolik si uvědomujeme varovné signály, které nám dává naše tělo? Co je jen prkotina, nad kterou můžeme mávnout rukou a co příznak vážné nemoci? Veronika má zdravotní problémy už několik týdnů.

Myslí si, že se jedná o žaludeční neurózu ze stresu, v němž v poslední době žije. Dlouho to neřešila, jenže v předešlých dnech jí bylo už natolik zle, že skončila na pohotovosti. Teď zkolabuje přímo na ulici, před salonem, v němž pracuje.

Věčně osudem zkoušená Veronika

Veronika Maléřová to nemá vůbec jednoduché. Na začátku se přestěhovala z Loučky do Prahy kvůli svému muži Martinu Maléřovi, který si u nich v Loučce nemohl najít práci. Zanedlouho se ale ukázalo, že Martin vystrkuje růžky a nebohou Veroniku začal podvádět.

Bohužel nešlo o žádný krátký románek a Martin od své rodiny odešel. Šárka je půvabná žena, a tak si docela rychle našla nového přítele. Jejich vztah ale ztroskotal. Veronika je v poslední době pod neustálým tlakem a stresem, což si nyní vybralo svoji daň.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy