Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Na pódia se vrátí jako princezna: Šárka Vaňková ukázala šaty, ve kterých zazpívá

Zdroj: archiv
+ Dalších 39 fotografií
návrat
Bude to velký návrat po letech, kdy dala na čas sbohem zpěvu. A bude jí to rozhodně slušet, až by se dalo říct, že vystoupí jako princezna. Řeč je o zpěvačce Šárce Vaňkové, která bude mít brzy své první vystoupení. A to přímo velkolepé. Zazpívá na finálovém večeru soutěže krásy Supermiss.

Šárka Vaňková ze SuperStar se dostala do hledáčku pořadatele soutěže krásy Tomáše Vavřince, jehož Supermiss patří roky k nejstabilnějším soutěžím. Navíc podle hodnocení lidí produkuje i nejpůvabnější ženy ze všech soutěží krásy, které na trhu jsou. Letošní finále, jehož záznam bude vysílat Česká televize, bude, jak se redakci eXtra.cz podařilo zjistit, okořeněno právě účastí Šárky Vaňkové. A bude to její velký návrat, na který se připravuje jako správná profesionálka.

„Vybrala jsem si na vystoupení šaty, které budu mít zapůjčeny ze salonu od Markéty Fryčové. Když jsem si je zkoušela, cítila jsem se v nich naprosto dokonale. Jako princezna. Jsou úžasné. Na své vystoupení se hrozně těším. Řešíme už jen s Tomášem Vavřincem, šéfem soutěže, detaily a myslím, že to bude všechno skvělé. Hrozně se těším, až zazpívám,“ řekla eXtra.cz Šárka, která od dob SuperStar neztratila jiskru v oku, ale naopak vyrostla do ještě větší krásy a dnes se za ní otáčejí i ženy.

Šárka před lety ukončila svou kariéru a odstěhovala se na Slovensko, kde našla svou lásku. Začala se živit jako vizážistka a kosmetička. Teď se rozhodla, že ještě definitivně nepověsí zpívání na hřebík. Nejen její nejbližší, ale i fanoušci jí drží palce, aby její návrat na pěvecká pódia při finále Supermiss, které se bude konat 22. prosince v hotelu Hilton, byl parádní.

Související články

Další články