Tohle není žádná legrace a zbystřit by měli pánové a jejich manželky, kteří mají vazby na Pardubicko! Jedna z místních prostitutek totiž měla v krvi HIV, ale stejně se dál věnovala svému řemeslu. Viky69 (nebo také Niky69) je chodící nádoba na smrt. Znáte ji? Tak utíkejte k lékaři a pak hned na policii.

„Z průběhu dosavadního vyšetřování je zřejmé, že žena své sexuální služby nabízela zájemcům na internetovém portálu www.amateri.cz, případně www.amateri.com pod jménem Viky69,“ uvedla pro iDnes.cz policejní mluvčí Ivana Ježková.

Ještě v sobotu ráno měla Niky69 aktivní internetový profil. A pod jejími fotkami panovala živá diskuze. Střetly se zde dvě skupiny diskutujících. Polovina pánů si služby lehké holky pochvalovala, druhá polovina diskutujících je upozorňovala, že by okamžitě měli jít k lékaři, protože mohou mít v krvi smrtící virus.

„Dobře kouřila, ochotně nastavovala k*ndu. Znovu si to zopakuji,“ psal pochvalné komentáře jeden z pánů. Druhý mu na to odvětil, že možná má v krvi HIV a ani o tom neví.

Sama Viky69 (nebo Niky69) nabízela poměrně pestrý repertoár služeb. Bylo na ní vidět, že sex ji baví. Nedělaly jí problémy ani perverzní hrátky. Bohužel neměla zázemí, tak své kunčafty brala do lesa nedaleko Svinar. Muži zde v autě kromě orgasmu mohli získat také HIV.

S kolika chlapíky od roku 2012 spala? To si nikdo netroufá odhadnout, podle policie může jít o stovky mužů. Všem jde o život.

Vyšetřovatelé by rádi na služebně tyto muže, kteří s touto dámou přišli do styku, uvítali. Policie slibuje diskrétnost. Kriminalisté se dušují, že nikdo se nedozví, kteří pánové na služebnu dorazí vypovídat.

Kriminalisté nemocnou ženu v těchto dnech obvinili ze spáchání dvou trestných činů, a to z pokusu těžkého ublížení na zdraví a roznášení nemoci. Viky69 moc dobře věděla, co má v těle za zlo. Přesto dál vesele sexovala. Nyní jí hrozí až 12 let za mřížemi.