Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Na oslavu narozenin nemocné dívky nejdříve nikdo nepřišel. Díky Facebooku nakonec dorazily stovky lidí!

Tenhle příběh vás dojme!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Na narozeninovou oslavu vašeho potomka nikdo nepřišel? Nezoufejte. Máme pro vás další příběh, který dokazuje, že síla Facebooku je všemocná. A dobří lidé pořád ještě existují.

A máme pro vás další příběh narozeninové oslavy, která se původně vůbec neměla konat, ale díky síle Facebooku se stala nezapomenutelnou!

Desáté narozeniny tentokrát měla slavit Mackenzie Moretter z americké Minnesoty. A ani jedna z deseti pozvaných spolužaček se na místo konání nedostavila.

Dívka opravdové kamarády totiž ani nemá. Jako malému dítěti jí byla diagnostikována vzácná genetická porucha, takzvaný Sotosův syndrom. Kromě zvětšené hlavy a celkově vyspělejšího vzhledu můžou nemocní trpět také sníženým intelektem a s ním spojenými problémy v interakci s ostatními lidmi, což je právě problém Mackenzie.

Její rodiče však byli odhodláni oslavu uspořádat za každou cenu, a tak vytvořili událost na Facebooku. A ten jako už tolikrát v minulosti opět ukázal svou lepší stránku!

Událost se rázem stala virální a Mackenzie přišly i s dárky popřát stovky lidí. V galerii se přesvědčte, že to bylo opravdu velkolepé!

Související články

Další články