Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na oslavě 29. narozenin žádné stojky: Berenika Kohoutová si brzy nadělí miminko

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
porod
Pražské rodačce Berenice Kohoutové je dnes 29 let. Dělat stojky sice nemůže, za to si ale brzy podaruje miminko. Vzhledem k tomu, jak se Berenika zakulacuje, to vypadá, že se termín porodu nachází už velmi blízko a určitě se na miminko společně s přítelem Kryštofem Kubínem (33) těší.

Berenika Kohoutová se narodila spisovatelce Ireně Obermannové a hudebníkovi Danielu Kohoutovi. Má o osm let starší sestru Rozálii, která pracuje jako režisérka a dokumentaristka. Sama Berenika je herečka, zpěvačka, spisovatelka a také blogerka.

Dostává hlavní role

Diváci si mohou Bereniku pamatovat například ze seriálu Soukromé pasti v epizodě Tatínkova holčička, kde zahrála roli znásilněné Veroniky po boku Miroslava Etzlera. Dále si ji mohou pamatovat ze snímku Muži v naději a Můj vysvlečenej deník. Od roku 2017 hraje v lékařském seriálu Modrý kód, který běží na Primě. Ovládla jednu z hlavních rolí, a to MUDr. Zoju Višněvskou.

Stojky už nedělá, ale píseň je pořád trendy

Byla také jednou z osmi soutěžících 4. řady úspěšné televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas a stala se vítězkou celé této série. Její pěvecká kariéra neskončila, nahrála singly jako Holka roku, Cože nebo Dělám stojky, který prosvištěl internetem a sklidil jak pozitivní, tak negativní reakce.

Sedmilhářky vyšly jako kniha

Jako blogerka se uchytila se svou kamarádkou Marikou Šoposkou a píší spolu od roku 2014 blog Sedmilhářky. O dva roky později jim zápisky z blogu vyšly i knižně pod stejným názvem. Také se v roce 2015 stala jednou z tváří Jsme v tom společně, což je kampaň pro HateFree Culture, za kterou stojí její matka.

Rozvod po roce a půl

Na Prvního máje v roce 2016 se provdala za Pavla Čecháka, o šestnáct let staršího filmového producenta. Pavel měl dva syny z předchozího manželství s herečkou Tatianou Vilhelmovou. Berenika se s Pavlem nechala rozvést po roce a půl.

Přítele tajila a pořádně ho neukázala

Berenika si našla po čase nového přítele, kterého ale dlouho nechtěla ukázat, protože si takhle soukromé věci střežila. Nakonec ale šla s pravdou ven a ukázala světu svého přítele Kryštofa Kubína. Od září loňského roku je známo, že je těhotná, i když tvrdila, že s Kryštofem na děti nespěchají. I tak je nadšená a na potomka se těší.

Dosud neprozradila, zda čeká holčičku, nebo chlapce, za to je ale známo, že k porodu si vybrala porodní asistentku a dulu. „Budu mít úžasnou porodní asistentku i dulu. Myslím, že je to velmi důležité. Navíc jsem prošla i předporodním kurzem,“ přiznala Berenika na svém Instagramu. „Rodit budu v Neratovicích,“ dodává a snaží se narození dítěte moc nepodceňovat.

Související články

Další články