Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na obrazovky míří nová řada SuperStar: Kdy se na ni můžeme těšit?

Zdroj: Se souhlasem TV Markíza
show

Nejslavnější hudební talentová show na světě se vrací. Sedmá řada SuperStar se objeví na obrazovkách TV Nova už od září. Po skončení prázdnin se tak můžete těšit na další pěvecké talenty i jejich silné příběhy. Víte už, kdo usedne v porotě? Žádné překvapení nečekejte.

Porota SuperStar 2021

Na to, kdo se letos stane pěveckou SuperStar, si budeme muset ještě pár měsíců počkat. Naproti tomu už byla oznámena jména porotců. Co se poroty týká, nekonalo se žádné zemětřesení. Usednou v ní totiž, jak informovala slovenská televize Markíza, dobře známé tváře, a to slovenský zpěvák Pavol Habera, hudebník Marián Čekovský, moderátor Leoš Mareš, herečka Patricie Pagáčová a zpěvačka Monika Bagárová.

Porota je navlas stejná jako v předchozím ročníku. Jen s tím rozdílem, že Monika si s sebou na natáčení bere roční dcerku Rumii a Patricie Pagáčová zase několikatýdenní Bibianu.

Naváže show na úspěch předchozí sezony?

„SuperStar je nejúspěšnější pěveckou talentovou show v Česku i na Slovensku a pevně věřím, že v tomto nadcházejícím ročníku navážeme na úspěch minulé sezony," prozradil kreativní producent a režisér SuperStar Pepe Majeský. Na vítěze letošního ročníku čeká pohádková výhra v hodnotě 75 tisíc euro.

Diváci mohli naposledy sledovat výkony soutěžících SuperStar v jarní sezoně 2020. Pěveckou reality show tehdy sledovalo průměrně 881 tisíc diváků starších 15 let.

Sedmá řada se objeví na obrazovkách Novy a Markízy už od září. Přesný termín začátku vysílání se dozvíme začátkem srpna.

Více o pěvecké reality show SuperStar ➔

Související články

Další články