Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Na Nelu Slovákovou poslali obchodní inspekci! Je to podvodnice a nafoukaná mrcha, tvrdí…

Nela Slováková a její plavky.
+ Dalších 52 fotografií
Bývalá účastnice Hotelu Paradise Nela Slováková (28) zřejmě někomu leží v žaludku natolik, že na její provozovnu Neonky, kde prodává plavky, byla poslána Česká obchodní inspekce. Údajné zákaznice totiž tvrdí, že k objednávkám nepřikládá doklad o zaplacení. Jak to tedy je?

Nela Slováková ráda provokuje sexy fotkami a nebojí se říct, co má na srdci. Možná právě její upřímnost a otevřenost vytáčí spoustu holek a žen na sociálních sítích, které na denním pořádku řeší každý její krok!

Nela je označuje za znuděné idividua, které nemají na práci nic lepšího než řešit život jiných. V poslední době je hodně propírané téma Nela a její podnikání a spousta žen ji obviňuje z podvodů a nulového zákaznického servisu.

Nela údajně nepřikládá účtenky či faktury k objednávkám, a tak se má dopouštět správního deliktu. S Nelou jsme se spojili a k celé věci se vyjádřila: "Náš servis je téměř stoprocentní. Otevírací dobu máme pro teď jen od pondělí do středy v hodinách 10 až 18 hodin. Pokud si toto neumí slečny přečíst a potom nadávají na náš zákaznický servis, bohužel chyba je na straně jich a ne nás. Samozřejmě se může stát že někdy přehlédneme zprávu neodpovíme nebo se omylem ztratí objednávka. Ale každá normální zákaznice to pochopí zvedne telefon, zavolá a situaci vyřešíme.

Dále také objasnila obvinění z příšerného zákaznického servisu či nevrácení peněz: „Jsem si jistá že podobné příspěvky na těchto fórech píší slečny které si ode mě v životě plavky neobjednali pouze někde něco slyšeli nebo se dozvěděli. Je fakt že loňský rok zákaznice čekali na plavky i měsíc což je extrémně dlouho, ale to jsme připraveni a máme 90% plavek skladem. Odesíláme měsíčně tisíce plavek a chyba nebo pochybení je naprosto normální věc. Jsme přeci jen lidé, nicméně jak už jsem zmínila výše tyto slečny si ode mě rozhodně nic neobjednali a proto mě nezbývá nic jiného než se nad tím pousmát a dále vydělávat na své kabelky boty a dovolené.“

Holkám ale zřejmě z důvodu závisti leží Nela v žaludku i kvůli obyčejným věcem, jako jsou fotografie na Instagramu, a kritizují i její harmonický vztah, který trvá již několik let, a dokonce se navážejí i do její rodiny. Je tohle ještě normální?

V jedné diskuzi zaznělo: „Najde si frajera, který má k chlapovi sakra daleko, protože se chová jako dítě, což vlastně k Nele sedí, jelikož jako dospělá se opravdu nechová. Naprosto stejné, jako když k penězům přijde buran z vesnice. I ten by se choval líp. Možná ji její plastová maminka mohla naučit slušnému chování.“

Nejsou tahle obvinění už malinko přes čáru? Je opravdu nutné se navážet do blízké rodiny a partnera, pokud vám někdo leží v žaludku?

Mohlo by vás zajímat

Další články