Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Na návštěvě u heroinové Katky: Vlezli jsme za ní do kanálu a našli jejího milence

+ Dalších 21 fotografií
Jak redakce eXtra.cz před pár dny informovala, Katka Bradáčová (41), kterou lidé znají z dokumentu Heleny Třeštíkové, našla v posledních měsících útočiště v kanále na pražské Invalidovně. Redaktoři eXtra.cz se za ní vydali a přinesli exkluzivní materiál, jak nejslavnější narkomanka bydlí. A pro mnohé čtenáře to bude skutečně smutný, až šokující pohled...

Katka před několika týdny byla vyřazena z programu metadonové pomoci. A to z důvodu, že při kontrolním odběru moči lékař odhalil ve vzorku stopové prvky po pervitinu. Katka totiž vzdala svůj boj s drogovým démonem a život si občas okořenila drogou. Stopku dostala na 3 měsíce... Podle jejího přítele, s nímž redaktoři udělali exkluzivní rozhovor, se má ale ve středu do programu vrátit.

Na pražské Invalidovně žije komunita lidí, kteří v minulosti propadli drogám. Mezi nimi i Katka Bradáčová. Mezitím, co ve "stanovém městečku" se snaží někteří žít na tamní poměry v bytech ze stanů a různých věcí, které nashromáždili, hrdinka ze slavného dokumentu přespává v kanále. Podívali jsme se dovnitř, v čem Katka Bradáčová žije.

Kdo by čekal základní vybavení, jako je třeba postel, stůl nebo židle, pohled ve fotogalerii bude rozhodně zcela mimo jeho očekávání. Katka žije v uzavřeném prostoru, do něhož se slézá po nástupcích zalitých v betonu, v kupě odpadků. Nechybí použitá pneumatika od vozu, plastový odpad, staré špinavé noviny a typický zápach...

Podle našich informací je to útočiště pro Katku Bradáčovou jen na přespání. Ve dne ji tam nepotkáte. Přitom ještě na konci roku se těšila z toho, že žije v bývalé dílně... Jenže ta údajně vyhořela a Katka musela najít domov v kanále. Je evidentní, že světlo na konci tunelu, které ještě nedávno měla, je čím dál menší.

Sledujte portál eXtra.cz. Exkluzivní rozhovor s milencem heroinové Katky přineseme v pátek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy