Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na natáčení MasterChefa byla požádána o ruku: Nakonec ale Lea svatbu zrušila, důvod?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
MasterChef
Lea Skálová se proslavila v kulinářské show MasterChef. Sice se nestala vítězkou, ale probojovala se mezi ty nejlepší. Soutěž pro ni nebyla jen o vaření, ale také o velkém životním kroku. Lea byla totiž v soutěži požádána o ruku. Ze svatby ale nakonec sešlo. Co se stalo?

Lea Skálová je mladá sympatická holka, která se zúčastnila letošního natáčení kulinářské show MasterChef. Lea sice nevyhrála, ale dostala se opravdu daleko. Navíc byla přímo na pracovišti před zraky kamer, porotců a protihráčů požádána o ruku.

Z plánované svatby ale nakonec sešlo, Lea ji zrušila. "MasterChef nebyl pro mě jenom o vaření, ale pokud si někteří nevšimli, tak tam proběhly i moje zásnuby. Jednoznačně to byl pro mě jeden z nejsilnějších okamžiků. Vůbec jsem to nečekala, převrátilo mi to život naruby. Bohužel musím říct, že s přítele spolu již nejsme," svěřila se Lea novaplus.cz.

"K tomuhle rozhodnutí jsme dospěli asi oba. Bylo to možná víc z mé strany a je to asi tím vším, co se nyní kolem mě děje. Uvědomila jsem si, co chci dělat a v tom jsme se zkrátka neshodovali. Jsem ráda, že jsem na to přišli dřív než se svatba odehrála," dodala Lea.

Související články

Další články