Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Na místě tragédie v Ostrově vzniklo pietní místo: Se svíčkami a květinami chodí i děti

Na místě tragédie v Ostrově vzniklo pietní místo: Se svíčkami a květinami chodí i děti
Zdroj: pixabay.com/GoranH
+ Dalších 5 fotografií
Karlovarsko
U skateparku v Ostrově nad Ohří, kde v pátek uhořela 12letá dívka, už obyvatelé vytvořili pietní místo. Lidé u plotu zapalují svíčky a nosí květiny. Podle dostupných informací pochází školačka z Chomutova a na Karlovarsku trávila prázdniny. Proč se dívce nepodařilo uniknout ze zapáleného doskočiště s molitanem, stále prošetřuje policie.

Květiny jsou na pietním místě zavěšené na plotě nebo položené na zemi poblíž zapálených svíček. Obojí tam přináší podle webu E-Karlovarsko.cz obyvatelé města včetně dětí. Podle stejného webu je dívka z Chomutova a na Karlovarsku trávila prázdniny.

Skatepark má vlastní otevírací dobu a za špatného počasí je tam vstup zakázán. Kvůli předchozímu vandalismu byl kolem areálu vystavěn plot a městská policie tam nechala nainstalovat kamery Areál je do odvolání uzavřen.

Foampit nechají odstranit, místo dřeva bude beton

"Na základě páteční tragédie to ale vypadá, že molitanové doskočiště, které jsme vloni zakoupili, zrušíme. A překážky, které jsou ze dřeva, nahradíme asi betonem," vylíčil starosta města podle regionálního Deníku. Celý případ je stále v šetření policie.

Tři nezletilé dívky údajně zapalovaly molitan v doskočišti v tamním skateparku. Dvě dívky utekly a 12letá školačka z neznámých příčin zůstala uvězněná v ohnivé pasti Tragédii podle Blesku mělo přihlížet dalších 25 dětí

"Mohu potvrdit, že v areálu skateparku došlo k požáru, při němž zahynula nezletilá dívka. Přesné příčiny a okolnosti události jsou v šetření kriminalistů. Vzhledem k věku poškozené a s ohledem na její rodinu nebudeme k případu poskytovat žádné bližší informace," uvedl v den tragédie pro web TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy