Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Na míru žárlivosti má vliv vaše znamení. Kdo se řadí mezi největší žárlivce a komu jste šumák?

horoskop
Žárlivost ke vztahu bezpodmínečně patří. Jde ale o to, v jaké míře. Někdo se může zbláznit, když jeho protějšek přijde o pět minut později. Jiného nevytočí, ani když se jeho drahá polovička zdržuje po barech večer co večer. Na to, jak moc jsme žárliví, má vliv i znamení, ve kterém jsme se narodili. Kdo se řadí k největším žárlivcům a komu je všechno jedno.

Žárlivý je téměř každý člověk. Někdo ale tajně ve skrytu duše, jiný to jako důkaz lásky vypouští naplno ven. To, jak moc jsme žárliví, ovlivňuje i to, v jakém znamení jsme narozeni. A jak jsou na tom se žárlením jednotlivá znamení?

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Berani jsou dost žárliví, nevěra partnera je pro ně něco zcela nepředstavitelného. Horkokrevnému Beranovi stačí náznak nevěry, aby rozpoutal žárlivou scénu, a to i na veřejnosti. Musíte ho ubezpečit o své lásce, uklidní se naštěstí rychle.

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Býk potřebuje mít jistotu i ve vztahu. Je nejen žárlivý, ale i majetnický. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ho snad podvedli a potom se k němu v klídku vrátili. Takový raněný Býk dokáže zničit všechno kolem sebe, ten opravdu nezapomíná.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci obvykle nežárlí, samozřejmě, že výjimka se vždycky najde, pokus o laškování s někým jiným si proto můžete ušetřit. Na nevinném společenském flirtování Blíženec nevidí nic špatného. Zase to však s provokováním nepřehánějte.

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Rak si s oblibou partnera přivlastňuje, je žárlivý a podezíravý. Žárlivost je pro něj něco jako barometr lásky. Čím víc Rak miluje, tím víc žárlí. Bouřlivé scény aspoň nedělá na veřejnosti, to si nechává na doma, pak to ovšem stojí za to.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Lvi nemají ani tak obavy ze ztráty drahé polovičky, ale z pocitu prohry a zraněné pýchy. Když žárlí, neradi to přiznávají, jsou až příliš hrdí. Lev nestrpí jiné osoby v blízkosti své lásky. Zradu zřídkakdy odpustí, vnímá ji jako obrovské ponížení.

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Panny nebývají přehnaně žárlivé, na což má zajisté vliv i jejich schopnost sebeovládání. Pokud však přece jen Pannu přemůže podezřívavost, a nepřesvědčíte ji o tom, že jste jí věrní, můžete se dočkat i toho, že s vámi vztah jednoduše ukončí.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Váha začne žárlit pouze tehdy, když jí na partnerovi hodně záleží. Jestli ji něco doopravdy děsí, je to samota. Ve společnosti vás budou Váhy po očku sledovat, zjistí-li, že věnujete příliš pozornosti nějaké osobě, doma se hádce zřejmě nevyhnete.

Štír (24. 10. až 22. 11.)

Štíři jsou krajně podezíraví, majetničtí a žárliví. Od drahé polovičky vyžadují naprostou věrnost a oddanost. Štír je mimořádně vnímavý, zaregistruje sebemenší změnu ve vašem chování. Jakmile má podezření, chová se dost nepředvídatelně.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Střelec žárlí málokdy, vrozený optimismus mu to ani nedovolí, je spíše zdravě ostražitý. Žárlivost je pro něj navíc značně nevýhodná, neboť on sám vyžaduje ve vztahu volnost. Pokud Střelce podvedete, urazí ho to, proto musíte počítat s následky.

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

Kozorozi od partnera vyžadují absolutní věrnost. Žárlí, protože se obávají ztráty milované bytosti. I když to v jejich nitru vře, dokonale to skrývají. Kozorohům mnohdy i po rozchodu trvá velmi dlouho, než přijmou fakt, že má jejich ex nový vztah.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Vodnář je až příliš nad věcí, než aby se snížil k žárlivým výstupům. Občas se může nechat unést obavami z opuštění kvůli někomu zajímavějšímu, avšak nahlas to Vodnář ani za nic nepřizná. Spíše začne nenápadně monitorovat situaci.

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Ryby jsou velice náchylné k žárlivosti. Bývají podezřívavé a vidí i věci, které neexistují, trápí se. Ryba by nejradši znala partnerovy myšlenky. Umí intuitivně vycítit případnou nevěru, pak vás čeká dramatický výstup, na nějž asi nezapomenete.

Mohlo by vás zajímat

Další články