Modelka Dominika Mesarošová (27) se s prvními slunnými dny rozhodla zvelebit svůj pozemek u domku v Průhonicích. A protože má se zahradou velké plány, jako první přišly na řadu túje, které rostou do velké výšky a vytvoří tak živý plot, za kterým se může odehrávat leccos a nikdo ze sousedů to neuvidí.

Stromy zabraňující zvědavcům ve výhledu ale nejsou to jediné, co modelka plánuje. „Časem tady přibude bazén, vířivka a venkovní sezení,“ pochlubila se eXtra.cz Mesarošová. Kdo by si myslel, že všech 142 tújí Dominika zasadila ručně, byl by na omylu. S okrasou vypomohl najatý „Béda Trávníček“ a modelka jen dohlížela na průběh sázení.

Médiím je stále záhadou, s kým trávila Dominika nedávnou dovolenou v luxusním letovisku v Mexiku a jestli s ní někdo v domě bydlí. „Rozhodně nedovolím, aby sem přišel někdo s igelitkou. V domě žiju zatím jen já,“ přiznala modelka, která prý podle svých slov ale není nikdy sama. Zřejmě se ale doposud neobjevil nikdo, kdo by známou svůdnici uchvátil natolik, že by ho veřejně představila jako svůj nový objev.