Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Na letošní Comic-Con dorazí legendární MacGyver. Z urostlého chlapa se stal šedivý stařík

Comic-Con 2023: Dorazí Richard Dean Anderson z MacGyver a Hvězdné brány
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Hosté

Každoročně pořádaný festival Comic-Con se uskuteční i letos a představí se na něm velmi speciální host. Tím je, jak informovali pořadatelé, herec Richard Dean Anderson (73), který se proslavil rolí Jacka O’Neila v seriálu Hvězdná brána nebo rolí agenta MacGyvera ve stejnojmenném seriálu. Od dob natáčení se herec pořádně změnil, zešedivěl a přibylo mu několik vrásek i kila navíc.

Letos vedení Comic Conu oznámilo, že se na ročníku 2023 objeví americký herec a producent Richard Dean Anderson. Ten se nejdříve objevil v několika mýdlových operách, ovšem v osmdesátých letech si zahrál hlavní roli v úspěšném seriálu MacGyver, díky němuž se stal prakticky legendou.

Trefou do černého byla i jeho další role. V roce 1997 byl totiž obsazen do role generála Jacka O’Neilla v legendárním sci-fi seriálu Hvězdná brána. Toto angažmá bylo pro Andersona snad ještě úspěšnější než to předchozí a vydržel v hlavní roli dlouhých osm sérií. Miliony fanoušků na O'Neilla dodnes nedají dopustit.

Na Comic-Conu se objeví v sobotu 15. dubna a v neděli 16. dubna 2023. Nutné je dodat, že se od dob natáčení kultovních seriálů pořádně změnil. Z urostlého a charismatického chlapa se stal postarší muž s delšími šedivými vlasy a lehce zanedbaným vzhledem, jak lze ostatně vidět na snímcích od zahraničních paparazzi. Ti ho zachytili v únoru minulého roku v Malibu poprvé po více než pěti letech, jak napsal web DailyMail.

Další hvězdy potvrzeny

Kromě Andersona budou letošními hosty i další známé hvězdy světového kalibru. Mezi nimi je například herec Danny Glover známý z filmové série Smrtonosná past. Dále přijede i Brian Cox známý z filmů Troja, X Men 2, Statečné srdce nebo ze seriálu Boj o moc. Nebude chybět ani Corin Nemec, který zase zazářil v Hvězdné bráně nebo v seriálu Lovci duchů.

Na Comic Conu se každoročně objevuje mnoho světových hvězd. Minulý rok na festivalu byli například herci Christopher Lambert, Bernard Hill nebo Finn Jones, jak tehdy informovali pořadatelé na oficiálních stránkách.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy