Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Na Letné je 250 tisíc lidí, Babišovi postují rodinnou idylku

nedělní odpoledne
Pražská Letenská pláň v neděli odpoledne praskala ve švech. Na demonstraci proti Andreji Babišovi přišlo podle organizátorů kolem 250 tisíc lidí. To však nechalo chladným našeho premiéra, ten dal dnes přednost kávě a koláči od manželky Moniky.

Nad vládou Andreje Babiše se možná po neděli stáhnou mračna. Na největší demonstraci proti premiérovi od sametové revoluce přišlo 250 tisíc lidí. Demisi Andreje Babiše (64) kvůli podezření z dotačních podvodů žádá spolek Milion chvilek pro demokracii. Po plném Václaváku se v neděli demonstrace přesunula na pražskou Letenskou pláň, kam přišlo vyjádřit podporu hnutí na 250 tisíc nespokojených občanů.

Andreje Babiše (64) to však nevyvedlo z míry a užíval si s rodinou příjemnou neděli. Manželka Monika Babišová i Andrej zveřejnili fotku, na které si manželé vychutnávají kávu a domácí koláč. Jak Andrej Babiš sdělil Blesku „Demonstraci nesleduji, chválabohu máme demokracii a lidi mohou svobodně projevit názor,“ vysvětlil.

Související články

Další články