Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Na letišti zasahují těžkooděnci a Zdeněk Macura: Tento génius vyřeší střet mezi taxikáři a řidiči Uber!

Zdeněk uklidňuje vřavu na letišti.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 15 fotografií
Zdeněk Macura je renesanční osobnost a díky jeho vynalézavosti a důvtipu ho lze směle přirovnat k Leonardu Da Vinci či Járovi Cimrmanovi. Bývalý IT specialista a ctitel Ivety Bartošové totiž vyřešil další palčivý problém.

Na ruzyňském letišti to vře. Pražští taxikáři jsou opět nespokojeni s levnější a schopnější konkurencí a vyrážejí do boje. Řidičům Uber lepí na skla nápisy „Illegal transport“ a protestují proti podmínkám, jaké tam konkurenční řidiči mají.

Situaci už o víkendu řešila policie, nyní jsou na místě těžkooděnci. Taxikáři totiž mají tendence obklíčit auto, které jim připadá jako od Uberu. Na letácích turisty upozorňují, že se jedná o nelegální transport a radí, aby využívali oficiálních taxislužeb. Přitom právě kvůli špatné pověsti pražských taxikářů zahraniční turisté vyhledávají raději celosvětově známou službu Uber.

Na místě je zhruba stovka protestujících taxikářů a situaci se rozhodl řešit i Zdeněk Macura (43). „Jsem právě na jakési demonstraci taxikářů na letišti. Je tu spousty policajtů a zatím celkem klid. Mám na to celé svoje řešení ve čtyřech bodech. Jsem připraven se zastávat těch, komu by mohlo být ubližováno,“ říká odvážně na svých sociálních sítích.

Jako obvykle, i pro tuto zapeklitou situaci zná řešení. To rozepsal do čtyř základních bodů. Nyní jen zbývá, aby své teze přibil na vrata magistrátu, kde ho, doufejme, co nejdříve vyslyší.

Související články

Další články