Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Na krásnou Terezu Voříškovou nezbylo místo na vlastní premiéře! Museli s přítelem sedět na zemi

Tohle nebyla pohodlná projekce.
+ Dalších 19 fotografií
Krásná Tereza Voříšková (29) ukázala, že je holka do nepohody a na první pohled nepříjemnou situaci dokázala vyřešit s nebývalou elegancí a úsměvem. Tohle není žádné chování rozmazlených hvězdiček!

Na premiéře filmu Chata na prodej, ve kterém sexy Tereza hrála filmovou dceru Ivany Chýlkové a Davida Vávry na herečku a jejího přítele Matyáše prostě nezbylo místo na sedačkách.Tereza ukázala, že není rozmazlená šoubyznysová fajnovka a oba si prostě sedli na zem, nehledě na hereččiny vysoké podpatky a slavnostní šaty. Na zemi zůstala ležet i kytice, kterou herečka dostala.

Vypadá to, že s přítelem Matyášem prožívají hodně šťastné období, vedle sebe totiž jen září. Partnera herečka odhalila teprve nedávno, poprvé se ukázali fotografům až na letošním filmovém festivalu ve Varech, přitom spolu před tím randili minimálně rok a půl. I po tak dlouhé době však mají oči jen jeden pro druhého.

Mohlo by vás zajímat

Další články