Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Na krásku z reklamy na erekci zapomeňte! Tahle sexbomba chodí se slavným sportovním funkcionářem!

Při pohledu na tuhle kočku prášek na erekci nepotřebujete.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Vídáme ji každý den na obrazovce jako tu, která pomáhá nadrženým chlapům navracet jejich mužství. Ale jen při pohledu na její tělo se snad erekce musí navrátit sama i bez podpůrných prášků. Jenže máte smůlu, pánové. Tahle kráska už si svého nabíječe našla a je to pořádně bohatý sportovec a funkcionář.

Kdo by tuhle brunetku jménem Adéla Barcuchová neznal. Dennodenně pomáhá zoufalým mužům s jejich erekcí a radí po boku sexuologa Radima Uzla, jak na to. Vždy má vyzývavý obleček a už jen to, že ukazuje svoje nárazníky, způsobuje mužům prokrvení jejich rozkroku.

Jenže tato sexy divoška už svého muže se ztopořeným údem dávno má. Je jím bohatý golfista, promotér golfových turnajů a manažer ostravských florbalistů Rolf Franke. Ten nejenže asi může kdykoliv, dokonce už se tak pochlapil, že s ním má Adéla malého syna.

I když to vypadá, že z televizních obrazovek vás láká na své sexy křivky, bohužel. Adéla je jen profesionálka, která se tělem živí už od mládí. Věnuje se modelingu, ráda by se prosadila i v herectví, ale teď je hlavně maminkou na plný úvazek. Hraní v reklamách je vlastně takový koníček. Na peníze si jinak stěžovat nemůže.

Po vzoru kolegyň si také nabrnkla pracháče a jen on si od ní může nechávat pomoct, kdyby náhodou měl v poklopci nějaký problém. To ale neznamená, že se teď nemůžete podívat do naší fotogalerie na modelčiny nejvíc sexy fotky. Ty vás nenechají v klidu spát.

Související články

Další články