Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na královskou svatbu dorazily první celebrity: Skvostná Amal Clooney, švihák Beckham a naštvaná Victoria!

Celebrity si nemohly nechat ujít královskou svatbu!
Zdroj: Twitter royalwedding
+ Dalších 10 fotografií
Podle nejnovějších informací britských médií právě nevěsta Meghan Markle (36) opouští hotel, ve kterém strávila minulou noc se svojí matkou. Momentálně míří míří k hradu Windsor, kde se scházejí všichni pozvaní hosté, mezi nimiž jsou i velmi významné světové celebrity.

Do svatby Meghan Markle (36) a prince Harryho zbývá posledních pár okamžiků. Nevěsta už vyrazila ze svého hotelového pokoje, kde strávila celou noc po boku své matky. Velkolepá svatba si také žádá velmi významné hosty, kterých není málo.

Mezi prvními dorazila televizní hvězda Oprah Winfrey, která v růžovém modelu vypadala opravdu perfektně. Zanedlouho po ní se objevil hvězdný pár – fotbalista David Beckham se ženou Victorií Beckham.

Zatímco David rozdával úsměvy na všechny strany, jeho choť působila velmi odtažitě. Ani jednou nevykouzlila úsměv na tváři a vypadala spíš naštvaně. Kdo ale zazářil, byl jednoznačně elegán George Clooney s ženou Amal Clooney.

Amal zvolila výrazné žluté šaty doplněné kloboukem stejné barvy a černým psaníčkem. Na rozdíl od Victorie se tvářila velmi pozitivně a decentně se usmívala.

Související články

Další články