Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na kost vyhublá Bartošová vylezla z domu a řekla, čeho se bojí a proč ruší koncerty. Věří jí to ještě někdo?

Zdroj: archiv FTV Prima

Iveta Bartošová (48) poslední dny vůbec nevylejzá ze svého domu v Uhříněvsi. Tentokrát se rozhodla udělat výjimku a štábu VIP zpráv prozradila, proč ruší koncerty a proč se bojí jít ven.

Deník Blesk nedávno informoval o tom, jak zpěvačka ruší jedno vystoupení za druhým a podle pořadatelů prý o ně není ani zájem. „Mám vyprodáno, odsouvám,“ řekla Bartošová VIP zprávám a snažila se tak popřít zvěsti o tom, že už její vystoupení nikoho nezajímají.

I když Bartošová na začátku roku prodělala náročnou operaci čelistní kosti, stále se jí nedaří dobře artikulovat. „Já se omlouvám, že špatně mluvím, ale mám po operaci čelisti a je ještě pořád ztuhlá, takže mluvení mi dělá problém,“ uvedla zpěvačka, která je opět psychicky vyčerpaná, protože kolem jejího domu neustále číhají fotografové.

„Nechci fotky před domem, už toho bylo dost, a ten kdo to nezná, to, co prožívám já, že nemám soukromí, nic, tak to je těžký. Já můžu ven jen s Pepou,“ dodala Bartošová, a protože jí vyjadřování dělá potíže, neznalý divák by si mohl myslet, že místo stomatologického zákroku prodělala Iveta mrtvici.

Související články

Další články