Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Na Korsice vypukla rvačka mezi turisty a muslimy: Zraněni byli dva Češi! Celé to začalo kvůli plavkám burkini

Nefoťte si ženy v burkinách!
V sobotu večer to v letovisku Sisco u Bastie vřelo. Celý konflikt začal, když vypukla velká hádka mezi turisty a muslimy. Zvědaví turisté si totiž jako exotický úkaz fotili ženy koupající se v burkinách, muslimských plavkách zakrývajících celé tělo. To vyvrcholilo ve rvačku a následnou demonstraci.

Jako první byl obviněn nezletilý chlapec z obce Sisko, že si natáčí koupající se ženy. Ten byl podle francouzských médií zmlácen. Jeho kamarádi zavolali na místo rodiče a začala bitka, ve které byla dokonce zraněna jedna těhotná žena.

„Jednoho z rodičů, který byl českého původu, ale už mnoho let žije v Sisku, zasáhly dva šípy z ruční harpuny. Jeho syn byl zbit. Oba byli kvůli svým zraněním ještě dnes pod lékařským dohledem ve zdravotním středisku v Bastii. Jejich životy nejsou v ohrožení,“ napsal francouzský list Le Monde.

Kromě rvačky byla zapálena tři auta a den poté vypukla demonstrace, kam dorazilo 500 lidí. Lidé na ní hrozili muslimům a požadovali potrestání lidí, kteří celý konflikt začali.

Související články

Další články