Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Na Koptíka dávno nemyslí: Hana Gregorová se už zase dokáže bavit. A sluší jí to!

Hana Gregorová udělala za minulostí tlustou čáru.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 29 fotografií
Hana Gregorová (65) udělala za minulostí tlustou čáru a konečně se vyrazila bavit do společnosti. Po rozchodu s výrazně mladším Ondřejem Koptíkem (33) se dlouho nikde neukazovala, ale tohle období je zjevně už daleko za ní. Na plese se náramně bavila a roztancovala celý sál.

Po otřesu z rozchodu s Ondřejem Koptíkem (33) se Hana Gregorová (65) nikde moc neukazovala. Chvíli se přes sociální sítě s Koptíkem hádala a pak o ní nebylo moc slyšet. Tomu je teď ale konec!

Gregorová zřejmě udělala za minulostí tlustou čáru a tohle období už neřeší. Nemá k tomu důvod. Herečka vyrazila v sobotu na Česko-Slovenský ples a vypadala skvěle. Zase jí to sluší a nemá problém to pořádně rozjet.

Dlouhou dobu na plese v pražském Obecním domě trávila ve společnosti mladšího muže. Mluvila s ním a tancovali spolu. Můžeme se jen domnívat, o koho šlo. Důležité ale je, že je Gregorová zase zpátky a opět se baví!

Související články

Další články