Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Na kontroverzní rozhodnutí Survivoru doplatil i Pítr. Jeho konec nenechal chladným ani Braňa

Petr Havránek je profesionální model. Tak jsme zvědaví, jak dlouho to zvládne bez sprchy a hřebenu.
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
pravidlo

Kmen promluvil a dalším soutěžícím, který navždy opustil soutěž Survivor Česko & Slovensko, je Petr Havránek alias Pítr. Člen červeného týmu Hrdinů patřil k výrazným hráčům. Nyní se po vzoru Petra Švancary a Jiřího Hanouska na svém Instagramu vyjádřil k novému genderovému pravidlu. 

Důsledky nového pravidla

Fanoušci a fanynky česko-slovenské verze jedné z nejdrsnějších reality show světa Survivor pláčou. Odlehlý ostrov v Dominikánské republice opustil další výrazný soutěžící a milovník této fyzicky a psychicky náročné hry Petr Havránek neboli Pítr.

Stejně jako nedávno modrým kmenem Rebelů i červeným kmenem Hrdinů otřáslo zcela nové pravidlo, které podle mnohých do Survivoru nepatří. "Tak tohle jsme nečekali. Genderové pravidlo a nemožnost vyloučit z kmene žádné ženy opět míchá kartami a ostrov bohužel tentokrát opouští Pítr. Co si myslíte o celé situaci z poslední epizody?" bylo uvedeno na Havránkově Instagramu s výzvou k diskuzi.

Pod fotografií, na které Ondřej Novotný navždy hasí Pítrovu pochodeň, se ke genderovému pravidlu vyjádřil i Branislav Martanovič alias Braňo, kterému se zjevně nepozdávalo, a vyjádřil lítost nad Pítrovým koncem. "Škoda... Ale vedl si skvěle," napsal na Instagramu. Mezi nespokojenými diváky byl i MMA zápasník Michal Kotalík. "Hm... tak to je fakt... nepřijde mi to moc v pořádku, no," napsal sportovec, jenž měl údajně v minulosti milostné pletky s youtuberkou a influencerkou Terezou Hlůškovou.

Vyjádření Švancary

Kvůli genderovému pravidlu ze Survivoru dobrovolně odstoupil vynikající pletichář a milovník náročné hry realitní makléř Jiří Hanousek poté, co mu tímto požadavkem produkce v čele s moderátorem Ondřejem Novotným naprosto překazila plány. Dnes prý ale svého rozhodnutí a unáhleného odchodu lituje.

O novém předpisu si myslí své i bývalý fotbalista Petr Švancara neboli Švanci, který vypadl v duelu s technikem Martinem Konečným. "Řeknu to takhle, za A je to s*ačka, žijeme v době, v jaké žijeme. Já když v dnešní době řeknu, že mám černýho psa, tak si o sobě přečtu bůhvíco, přitom nejsem žádnej rasista a vůbec tyhle věci neřeším. Gender je dneska to správný slovo, všichni chceme být ti dobří a hodní a mít klid. Za B Survivor má na to pravidlo právo a tím to prostě končí. Je to právo produkce vymyslet tohle pravidlo a Jirka to měl ustát," řekl v rozhovoru pro eXtra.cz Švancara.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy