Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na kdysi hezkou zpěvačku z Sugababes je smutný pohled: Ztratila soudnost a propadla plastikám

Zdroj: Profimedia.cz
smutná proměna
Mutya Buena (34) je anglická zpěvačka, která se proslavila hlavně v legendární dívčí kapele Sugababes. Holky se daly dohromady v roce 1998 a největší boom zažily kolem roku 2000. Mutya Buena v roce 2005 skupinu opustila s tím, že trpí depresemi a chce se věnovat rodině. V poslední době se ukazuje na veřejnosti častěji, ale s jejím obličejem to začíná jít z kopce.

Mutya Buena bývala za dob největší slávy holčičí kapely Sugababes opravdu kočka. Anglická zpěvačka měla před sebou velkou budoucnost. Ve skupině Sugababes Mutya působila od roku 1998 až 2005, kdy odešla s tím, že se chce věnovat rodině a rozjet vlastní kariéru.

Někteří fanoušci hovoří i o tom, že zpěvačka v té době trpěla depresemi. Nicméně v červnu 2007 vydala své debutové sólové album, které vylo poměrně úspěšné. Holky se snažily o znovuobnovení skupiny, ale nemohly vydávat hudbu pod názvem Sugababes, tak si vymyslely svůj, který však nezaznamenal ani z poloviny tak velký úspěch.

V původní seskupení holky už v dnešní době nevystupují. Sláva Mutyy Bueny je dávno pryč a podle posledních fotek to vypadá, že propadla kouzlu plastické chirurgie. Bohužel evidentně neví, kde přestat.

Kdysi půvabná zpěvačka s filipínskými kořeny vypadá spíše jako vyžilá padesátnice. Na fotky před a po se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články