Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Na Karlovarsku došlo k tragédii: Dvanáctiletá dívka uhořela ve skateparku

Na Karlovarsku došlo k tragédii: Dvanáctiletá dívka uhořela ve skateparku
Zdroj: profimedia.cz
Tragédie na Karlovarsku
Policisté, hasiči i zdravotníci zasahují u tragédie v Ostrově na Karlovarsku. Teprve dvanáctiletá dívka uhořela ve skateparku, kde se jí a jejím kamarádkám podařilo zapálit molitan na jednom z doskočišť. Dvě nezletilé dívky stihly uniknout, třetí ale pohltily plameny.

Tři nezletilé dívky se v pátek odpoledne dostaly do uzavřeného skateparku Do areálu v Ostrově na Karlovarsku vlezly školačky skrz díru v plotě. Následně se jim podle TN.cz nějakým způsobem podařilo podpálit molitan, kterým bylo vysypané jedno z doskočišť.

Dvě dívky před plameny stihly utéct, dvanáctileté školačce se to ale nepodařilo na místě uhořela. Život jí nezachránil ani příjezd zdravotníků, kteří na místo dorazili společně s policií a hasiči

Byla tam na prázdninách

"Mohu potvrdit, že v areálu skateparku došlo k požáru, při němž zahynula nezletilá dívka. Přesné příčiny a okolnosti události jsou v šetření kriminalistů. Vzhledem k věku poškozené a s ohledem na její rodinu nebudeme k případu poskytovat žádné bližší informace," uvedl pro web TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Dívka údajně nepochází z Ostrova, měla tam být na prázdninách.

Pokud víte o případu něco bližšího, napište nám do redakce na mail: redakce@extra.cz

Související články

Další články

Nejnovější kauzy