Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Na Justina už zapomněla: Selena Gomez oznámila svatbu s o desítky let starším hercem

Na Justina už zapomněla: Selena Gomez oznámila svatbu s o desítky let starším hercem
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 131 fotografií
nová láska
Ještě nedávno si Selena Gomez (26) kvůli Justinovi Bieberovi (25) a jeho manželce Hailey Baldwin (22) procházela velmi těžkým obdobím. Vypadá to ale, že se ze staré lásky konečně vzpamatovala a dokonce si našla novou. Na svém Instagramu po návštěvě filmového festivalu v Cannes oznámila, že si bude brát o více než 40 let staršího herce Billa Murrayho (68).

Jednu dobu už to skoro vypadalo, že se Selena Gomez ze vztahu s Justinem Bieberem nikdy nevzpamatuje. Zatímco on na svou někdejší lásku zapomněl velmi rychle a oženil se s modelkou Hailey Baldwin, Selena skončila v psychiatrické léčebně a několik měsíců byla úplně odpojená od veřejnosti. Když po dlouhé době přidala první příspěvek na sociální sítě, fanoušci na to hleděli jako na zázrak.

Ačkoliv se Justin s Hailey snaží o miminko, Selena si jimi evidentně už hlavu neláme. Na svém Instagramu se pochlubila snímky z festivalu v Cannes a na spoustě z nich byla s hercem Billem Murraym, s nímž si zahrála ve snímku Mrtví neumírají. "Poprvé v Cannes! Bylo mi ctí spolupracovat s režisérem Jimem Jarmuschem a ostatními herci. Mimochodem, já a Bill Murray se budeme brát," píše Selena k fotkám na sociální síti.

Zdá se, že mezi ní a legendárním hercem z Krotitelů duchů vzniklo silné přátelství. Selena si pravděpodobně jen utahuje ze svých fanoušků a zdůrazňuje, jak moc má svého kolegu ráda. Ať je to jak chce, vypadá to, že se vrátila do formy a že ji Justin Bieber ani jeho žena už netrápí.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy