Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Na Jihlavsku došlo k otřesné nehodě autobusu: Mezi zraněnými jsou děti

Na Jihlavsku došlo k otřesné nehodě autobusu: Mezi zraněnými jsou děti
Zdroj: profimedia
nehoda
Na silnici mezi obcemi Puklice a Příseka na Jihlavsku havaroval v pátek odpoledne autobus. Zřejmě se vyhýbal protijedoucímu autu a převrátil se na bok. V autobuse se zranilo několik dětí, podle odhadů hasičů museli zdravotníci ošetřit asi 25 lidí. Mluvčí policie Dana Čírtková řekla, že zranění snad nebudou nejvážnější. Policie nyní hledá řidiče, který mohl být svědkem nehody.

"Potřebovali bychom, aby se nám ozval řidič osobního vozidla, který po té silnici projížděl v opačném směru, čili jel od Příseky na Puklice. S tím autobusem se pravděpodobně míjel. Potřebovali bychom, pokud by měl záběry z palubní kamery, kdyby se nám ozval na lince 158 a poskytl nám buď svědectví nebo ty záběry," řekla Čírtková.

Dopravce přistavil k nehodě náhradní autobus. Nejprve zdravotníci z místa nehody odvezli tři děti. Jedno z nich bude převezené do brněnské nemocnice. Další zdravotníci ošetřují v přistaveném autobusu.

Nehoda byla ohlášena po 14:00. "Řidič autobusu z dosud nezjištěných příčin, ale zřejmě z důvodu vyhýbání se protijedoucímu vozidlu, najel na krajnici. Ta krajnice se utrhla, autobus se převrátil na bok a narazil částečně do stromu," řekla Čírtková.

Autobus jel ve směru od Puklice na Příseku.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy