Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Na Jasminu Alagič se snesla další vlna kritiky: Nejdřív obrovité rty, teď celulitida pod sukní

Na Jasminu Alagič se snesla další vlna kritiky: Nejdřív obrovité rty, teď celulitida pod sukní
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
A sakra!
Dvakrát po sobě šokovala fanoušky. Dávno jsou pryč doby, kdy byla Jasmina Alagič (30) bezchybnou kráskou. Půvabů má stále na rozdávání, jenže to zřejmě přehnala s přifouknutím rtů. Na večírku SuperStar tak místo žhavé moderátorky dorazil kubánský domovník. Zadělala si tam i na další trapas. V příliš krátké sukni se nevhodně posadila a všechno bylo rázem venku!

Jasmino, příště buď opatrnější! Půvabná maminka malého Sanela, kterého má s Rytmusem (43), neuhlídala na party SuperStar krátkou sukýnku. Když se zabořila do měkkého křesla, průšvih byl na světě.

Jindy dokonalá moderátorka si nejspíš neuvědomila, v jak odvážném modelu vyrazila do společnosti. Přehodila si nožku přes nožku a všem přítomným se naskytl pohled na Jasmininy choulostivé partie. Její postava už není po porodu tak pevná jako dřív. Alagič se patrně pere s celulitidou na stehnech.

Bolestivé zranění

Makat na sobě teď bude pro Jasminu nadlidský úkol, ještě před večírkem se zranila a trpí bolestí. "Ani vám nebudu vyprávět o tom, že jsem si den předtím vyvrtla kotník, protože jsem úplná, ehm, nešika," svěřila se.

Od příliš krátké sukně moderátorka nejdřív odvedla pozornost obřími rty. Jasmina přiznala, že si je nechala přifouknout a čeká, až jí splasknou. "Každý rozumný člověk pochopí, že někdo je opuchlý víc a někdo méně. Takže už za pár dní uvidíte, jestli se mé rty skutečně tak moc změnily,“ doufá. Stejně se našla řada škarohlídů, kteří její rty počastovali třeba slovem airbag.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy