Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Na Jakuba Štáfka se chystá bestie Gábor Boráros: V kleci poklekl před touhle kráskou

Zdroj: Se souhlasem Oktagon MMA / foto Monika Jákliová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
zásnuby

MMA zápasník Gábor "Beast" Boráros (29) má za sebou v Oktagonu již třetí prohru v řadě. Ač má aktuálně bijec, který se postaví v boxu herci Jakubovi Štáfkovi (31), neštěstí v boji, platí pro něj i to, že má velké štěstí v lásce. Po porážce na turnaji Oktagon 27 se zakrváceným obličejem poklekl před svou dlouholetou partnerkou Monikou Jákliovou, která mu řekla bez váhání "ano" uprostřed klece před vyprodanou halou. Krásná Monika již dokonce ví, že bude svatba skutečně "obrovská".

Slovenský MMA bijec, který si přezdívá Bestie - Gábor Boráros na turnaji Oktagon 27 bohužel na svého zkušeného soupeře nestačil a již potřetí v řadě prohrál. Prohra pro něj ale nebyla překážkou k tomu, aby po osmi letech vztahu přímo v kleci se zakrváceným obličejem nepožádal svou partnerku Moniku Jákliovou o ruku. Ta mu bez váhání odpověděla se slzami v očích "ano" a skočila mu do náruče, zatímco celá vyprodaná hala tleskala.

"Skoro jsem odpadla, když mi Gáborův trenér ukázal, že mám jít do klece. Ptala jsem se, co se stalo, a on, že Gábor potřebuje pomoci, protože nemůže chodit. Tak jsem čekala a potom jsem dostala otázku. Smála jsem se i plakala najednou. Bylo to něco neskutečného! Každému přeji tento pocit, nic víc neexistuje. Milovat a být milovaná je nejlepší věc na světě," uvedla s dojetím svůdná Monika, která tvoří s Gáborem pár již 8 let.

Měla jsem všude krev, ale bylo to romantické

"Nemohla jsem dýchat, všimla jsem si, že má na tváři i těle krev, ale chtěla jsem ho obejmout, a tak jsem měla i já všude krev, ale bylo to romantické i tak," prozradila na sociálních sítích i s detailem snubního prstýnku s briliantem.

Svůdná Monika, která se dřívě živila jako cagegirl, již dokonce ví, jak bude svatba vypadat. "Svatba bude obrovská, ale ne teď. Tak za 1 - 2 roky," svěřila se.

Gábor vs. Štáfek

Gábora "Bestii" Borárose čeká za několik měsíců zápas v boxu, postaví se mu herec Jakub Štáfek, který už se v minulosti v kleci pro MMA i v boxerském ringu objevil. Původně se oba měli utkat v O2 aréně už v listopadu letošního roku, organizátoři Oktagonu ale byli nuceni turnaj přesunout na 26. února 2022.

V galerii se podívejte nejen na neobvyklou žádost o ruku, ale také na krásku, kterou si bude brát Gábor Boráros za ženu.Související články

Další články