Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Na jaké horory se můžete těšit v roce 2019? Kinosály ovládne Stephen King a remake legendy!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
horory 2019
Rok 2018 se pomalu chýlí ke konci a přinesl nám horory jako Sestra, Tiché místo a Děsivé dědictví. Není tedy divu, že hororoví fanoušci chtějí vědět, jaké horory se objeví na plátnech v roce nadcházejícím. Vypadá to, že na své si přijde opravdu každý, od milovníků duchařin po ty, které nejvíc uspokojí záplava krve.

Nejednoho hororového nadšence jistě potěší, že se některé oblíbené snímky dočkají pokračování a legendární horory dorazí do kin ve zcela nových kabátech. Podle zatím dostupných informací to vypadá, že nám rok 2019 přinese jeden slibný horor za druhým. A jaké filmy to vlastně budou?

Zombieland 2

Hororová komedie Zombieland, jejíž první díl se stal před lety hitem kinosálů, se dočkává sequelu. Vrátí se celé původní obsazení a prozatím jsou potvrzeny i dvě nové postavy. Jak se Tallahassee vypořádá s další hordou zombies lačných po lidském mase? S pomocí Wichity, Columba a Little Rock to bude jistě minimálně stejně tak brutální řežba jako před deseti lety!

Všechno nejhorší 2

V jedničce filmu Všechno nejhorší se vysokoškolačka Tree musela potýkat s uvíznutím v časové smyčce. Prožívala stále jeden a ten samý den a co víc, pokaždé byla zavražděna! Koho toto utrpení čeká letos? Nikoho jiného, než nejlepšího kamaráda jejího přítele. Zvládne se s touto situací vypořádat stejně tak dobře jako Tree? To se dozvíte už během příštího Valentýna

Řbitov zvířátek

Po úspěchu, který sklidil snímek To z roku 2017 je jasné, že se i další knihy od Stephena Kinga dočkají nových filmových podob. Pro příští rok to nebude žádná jiná kniha než Řbitov zvířátek. Hřbitov mazlíčků se stane dějištěm těch nejhorších nočních můr poté, co mrtví začnou ožívat. Pokud se bude film držet knižní předlohy, je jasné, že se máme opravdu na co těšit!

Světová válka Z 2

Šarmantní Brad Pitt se vrátí na plátna kin, aby bojoval proti zombie viru, který postihl většinu obyvatel planety Země Že se dočkáme druhého dílu bylo jasné už podle otevřeného konce, jímž první díl končil. Pokud byla protilátka proti zombie viru nalezena, co se může zkazit? Musíme se nechat překvapit.

Nenávist

Americko-japonská klasika se vrací na plátna ve zcela novém, nablýskaném kabátě! Díky moderním technologiím se můžeme těšit na mnohem nadupanější duchařinu než v roce 2004. A co víc, v hlavní roli se objeví Lin Shaye, známá především jako Elise z hororové série Insidious. Na filmových pracích se podílí i autor původního scénáře Takaši Šimizu, a tak není důvod se bát, že půjde o hloupý remake naprosto odbočující od smyslu původního filmu. Do kina si na novou Nenávist můžete zajít už v polovině příštího roku.

To 2

Bill Skarsgård se vrací do role klauna Pennywise, která i jemu samotnému přinesla nejednu noční můru V první části jsme mohli vidět, jak děti v městečku Derry bojují proti klaunovi, který má na svědomí zmizení už několika ratolestí, včetně malého brášky jednoho z hlavních hrdinů. Druhá část nám ukazuje už dospělé děti, které se po několika letech vrací, aby v Derry opět stanuly tváří v tvář svému největšímu nepříteli a noční můře z dětství. Jejich boj můžete sledovat v kinech už v září 2019.

Na jaký z těchto hororů se těšíte nejvíc?

Související články

Další články