Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Na italského střelce Immobileho dohlíží uhrančivá kráska: Jessica má odzbrojující dekolt

Jessica dala svému muži tři děti.
Zdroj: Instagram Jessica Melena
+ Dalších 8 fotografií
euro 2021

Italský útočník  Ciro Immobile (31), hrající v týmu SS Lazio, už na mistrovství Evropy 2021 prokázal, že ho není radno podceňovat. Potetovaný střelec vsítil svůj první gól na letošním Euru na domácím stadionu v duelu proti Turecku. Bohužel pro fanynky není tento fešák k mání. Ciro žije s krásnou Jessicou (30), se kterou má již tři děti - dvě holčičky a chlapečka.

Ciro Immobile je dítětem štěstěny. Nejen že se mu daří v kariéře, ale po svém boku má nádhernou Italku. O Jessice se toho moc neví, společnost ji zná hlavně jako manželku úspěšného střelce a milující matku. Svému muži a rodině je naprosto oddaná. Nechybí na žádném Cirově zápasu.

Chtěla být kriminalistkou

Ačkoliv má postavu modelky, nikdy se modelingem neživila. Účastnila se pouze pár soutěží krásy. Jejím snem bylo stát se kriminalistkou, ale potkala Cira a studií zanechala. Následovala svou lásku.

Po několika letech vztahu si zamilovaný pár řekl ano v květnu roku 2014 v Santuario San Camillo de Lellis v městě Bucchianico. Z jejich lásky vzešly tři děti: Michela (8), Giorgia (6) a Mattia (2).

Na fotky uhrančivé Jessicy se podívejte do galerie.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy