Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na internetu si můžete koupit místo v první pětce vedle Jágra!

Ve filmu si zahraje přes 190 loutek ve 30 lokacích.
Zdroj: Oficiální zdroj
Pokud si dodnes rádi přehráváte zápasy "zlatých hochů" z Nagana, tak máme pro vás teď jedinečnou příležitost. Autoři loutkového filmu Nagano - zrození hrdinů vybírají na webu HitHit od fanoušků peníze, které umožní, aby se projekt za 60 milionů korun dostal do kin.

Ve filmu si zahraje přes 190 loutek ve 30 lokacích. „Aktuálně chceme dokončit vývoj a spustit výrobu nových loutek, která je velmi finančně nákladná. Například loutka pro hlavní postavy stojí okolo 200 tisíc korun, proto jsme se rozhodli v listopadu rozjet kampaň na HitHitu, kde je naším cílem s podporou fanoušků vyrobit co nejvíce loutek hráčů českého nároďáku. Celou kampaň odstartujeme s Jaromírem Jágrem a Dominikem Haškem,“ říká režisér filmu Pavel Sadílek.

Fanoušci mohou na natáčení filmu přispět jakoukoliv částkou, za kterou dostanou odpovídající odměnu. Vyhrát můžete například snídani s Dominikem Haškem, stát se autory zlatého gólu díky komentáři Roberta Záruby nebo můžete získat vlastní loutku, která si ve filmu zahraje.

Scénář k filmu napsal oceňovaný Petr Kolečko a podílí se na něm brankář zlatého českého výběru Dominik Hašek a televizní komentátor Robert Záruba. Ti jsou nedílnou součástí hokejového turnaje století.

„Do scénáře jsem přispěl některými svými postřehy. Především tím, jak to vypadalo v zákulisí, v kabině, což lidé nemohli vidět,“ říká legendární brankář Dominik Hašek o svém podílu na filmu. Snímek vzniká k dvacátému výročí od olympijských her v Naganu.

Ve filmu zazní hlasy Jiřího Bartošky v roli Ivana Hlinky, Vojta Dyk namluví Jaromíra Jágra a mluvit bude i lapačka Dominika Haška hlasem Simony Stašové. A to si rozhodně nesmíte nechat ujít!

Více informací se dozvíte ZDE.

Související články

Další články