Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na Instagramu už se nešpulí jen rty: Dara Rolins (46) a Simona Krainová (46) předvedly dokonalé zadečky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 39 fotografií
velká fotogalerie
Zpěvačka Dara Rolins a modelka Simona Krainová se rozhodně nemají za co stydět. Ačkoliv těmto kráskám už táhne na 50, jejich těla na to rozhodně nevypadají. Právě proto si mohou dovolit na sociálních sítích vystavit své dokonalé zadečky, na které je radost pohledět a pro které by kdejaká žena vraždila.

Simonu KrainovouDaru Rolins živí kromě jiného i jejich vzhled. I proto se udržují v kondici, poctivě cvičí, zdravě jí a jejich snaha se jim vrací ve formě dokonalých postav. Není to ale vypracované bříško, co jejich fanoušky zaujme. Dara se Simonou se pochlubily fotkami, na kterých ukazují svá vypracovaná pozadí a jen málokdo by řekl, že těmto dámám je už 46 let.

Zatímco Simona Krainová zahlcuje svůj Instagram snímky z dovolené u moře, kdy si jak se patří užívá slunečních paprsků, Dara Rolins ukázala zadeček jen pár hodin předtím, než si pochutnala na snídani v Londýně. Obě krásky často cestují za teplem a proto o jejich sexy fotky rozhodně není nouze.

Dá se jen spekulovat o tom, čí pozadí je krásnější. Pod snímky obou dam se sešla spousta lichotníků, kteří se na ně nemohou vynadívat a v komentářích chválí výsledky tvrdé dřiny a úsilí, které Simona s Darou v posilovně vynaložily. Kdo se podle vás má víc čím chlubit? Další sexy fotky Simony Krainové a Dary Rolins najdete v galerii.

Související články

Další články