Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Na hvězdách StarDance 2018 se škudlí: Televize je připravila o desetitisíce!

+ Dalších 18 fotografií
StarDance
Porota je z letošní řady StarDance nadšená, prý jsme svědky vůbec nejlepších tanečních výkonů v historii soutěže. Méně nadšení však můžeme pozorovat u samotných hvězd. Oproti minulým ročníkům si totiž přijdou na o poznání méně peněz!

Již devátý ročník StarDance u diváků neztrácí na popularitě. A zatímco na obrazovkách nic nepostřehneme, v zákulisí se toho měnilo mnoho. Šetřilo se především na honorářích, které šly oproti minulé sezóně pořádně dolů.

Televize šetří a hvězdy StarDance to pociťují na vlastní kůži. Před dvěma lety si dokázali Zdeněk Piškula (20) nebo Jana Plodková (37) vytančit 50 tisíc korun za jedno natáčení. Jak informovalo Nedělní Aha!, letos si za přenos odnesou o 10 tisíc méně. Mlátit hlavou o stěnu tak nyní může především Monika Bagárová (24), která v soutěži skončila už ve druhém kole. Vyloučení ji připravilo o pořádný balík!

Pro hvězdné tanečníky může být cenou útěchy alespoň fakt, že všichni berou stejné peníze. Dřív se honoráře vyměřovaly podle toho, kdo je větší celebrita. Letošní hvězdy, mezi něž patří Adam Mišík (21), Veronika Arichteva (32), Pavla Tomicová nebo Jiří Dvořák (51), rovněž braly část peněz už při podpisu smlouvy.

„Jednom za smlouvu celebritám vyplatili na sedmdesát tisíc korun. To se dá brát jako záloha za trénink, který je jinak bezplatný. Pak už se platí za jednotlivé živé přenosy,“ prozradil zdroj webu Expres.cz. Zda to je třeba pro Bagárovou dostatečnou náplastí za ztrátu dalších desetitisíců, ví jen sama zpěvačka.

Před tanečníky je dalších devět večerů, z nichž vzejde jeden vítěz. A všichni už jsou zvědaví, kdo se jím 15. prosince stane a do peněženky mu tak přistane celkem 400 tisíc. Stále je to však o 100 tisíc méně než před dvěma lety.

Mohlo by vás zajímat

Další články