Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Na hudbu nezanevřela! Co dnes dělá Veronika Zaňková ze SuperStar?

Hudbu nikdy nepřestane milovat…
+ Další 3 fotografie
Když se objevila ve finále první a nejsledovanější řady soutěže Česko hledá SuperStar, bylo jasné, že pánové si přijdou na své. Veronika Zaňková (33) byla nejen největší kráskou v pěvecké show, ale její hudební nadání rozhodně nezůstávalo pozadu. Bohužel finále opustila velmi brzy... Jenže nesmutní! Má krásnou rodinu a pomáhá svému manželovi v jeho podnikatelských aktivitách.

Půvabná zpěvačka se svým manželem Lukášem vychovávají tři krásné děti a kromě rodičovských starostí ještě úspěšně podnikají. „Žiji se svou rodinou poblíž Babiččina údolí, Dnes především pracuji v naší firmě Eurona. Momentálně také intenzivně podporuji manžela Lukáše v jeho projektu Moře v srdci Evropy, což je první chov lososů na mořské vodě zde, uprostřed vnitrozemí. A to je hodně šílené, ale také úžasné,“ popsala kráska eXtra.cz své aktivity, které opravdu mají smysl.

Manželova firma se zabývá výrobou drogistického zboží a lidé si jejich výrobky nemohou vynachválit. K podnikatelským aktivitám se zabývají i tím, co Veronika celým svým srdce miluje – hudbou. „Na zpívání a hudbu jsem ale nezanevřela. Věnuji se tomu, co jsem si vždy přála nejvíc, a to je v první řadě skládání hudby. Manžel Lukáš je také muzikant, hodně si rozumíme a pracujeme společně. Složili jsme hudbu například k televiznímu seriálu Stopy života, nebo momentálně nejaktuálněji ke krásnému celovečerní filmu pana režiséra Tomáše Magnuska s Jiřím Lábusem a Martinem Dejdarem v hlavní roli – Kluci z hor,“ pokračovala talentovaná Veronika s tím, že na podzim je čeká práce na dalším novém filmu s názvem „Nad vodou…“

Veronika účasti v SuperStar rozhodně nelituje. Bez ní by nepotkala svého osudového muže a vlastně všechno by bylo jinak. Na to, jak zkrásněla od doby, kdy zpívala přibližně 3 milionům diváků u televizních obrazovek v soutěži SuperStar, se podívejte do galerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články