Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Na Hradě se slaví ve velkém: Mezi tisíci pozvanými hosty je i Vondráčková a David

Ilustrační fotka.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Pražský hrad se dnes otřese ve svých základech. Úřadující prezident Miloš Zeman (73) se totiž rozhodl, že uspořádá po své inauguraci ohromný večírek pro všechny své přátele a známé. Ve stejnou dobu, kdy budou známé osobnosti nejenom z politické sféry slavit, se také bude konat ohromný protest. Oficiální zahájení celé oslavy začalo v šest hodin odpoledne.

Prezident Miloš Zeman se rozhodl, že svoji inauguraci oslaví opravdu ve velkém. Na Pražský hrad si pozval tisícovku známých osobností a přátel. První nedočkavci začali přicházet už o půl páté odpoledne a oficiální zahájení bylo v šest.

Přítomné hosty čeká prezidentův proslov a poté hudební program. "Nejde o žádnou novinku. V uplynulém období jsme pořádali podobné akce každý rok," řekl mluvčí prezidenta portálu TN.cz

Na Zemanově oslavě vystoupí známí zpěváci jako Daniel Hůlka, Helena Vondráčková (70), Michal David (57) nebo Václav Neckář. Ve stejnou dobu, kdy budou probíhat bujaré oslavy na Pražském hradě, se bude konat na Václavském náměstí protest s názvem "Zemane-ČT nedáme! Demonstrace za zachování svobody slova a médií."

Na sociálních sítích se vyjádřilo na 26 tisíc lidí, že se jí zúčastní.

Související články

Další články