Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Na holčičku (6) někdo sahal v pokojíčku pod peřinou. Když tam přišli rodiče, nevěřili vlastním očím!

Zdroj: profimedia.cz
Holčička (6) v noci přiběhla za svými rodiči do ložnice, byla úplně nahá a tvrdila, že na ni něco sahá v posteli. Když to rodiče uviděli, byli v šoku! Tohle opravdu nikdo nečekal.

Rodina z britského Weymouthu si zažila hotové peklo. Šestiletá holčička uprostřed noci přiběhla za rodiči do ložnice, byla úplně nahá a říkala, že na ni něco sahá pod peřinou. Rodiče byli zděšení a zpočátku si mysleli, že se jejich malé dceři jen něco zdálo Jenže jim to nedalo a vydali se do jejího pokoje. Když uviděli, o co jde, byli v šoku! Na případ upozornil The Sun.

V posteli holčičky ležel nahý muž Jervaise Jones (25), který do domu vlezl oknem z kuchyně a holčičku sexuálně obtěžoval Sám ji svlékl a dotýkal se jí na intimních místech. On ale vše popírá a tvrdí, že holčičce neublížil. "Jediným důvodem, proč jsem po něm nevystartoval, bylo to, že by mě už nikdo nezastavil," řekl dívčin otec portálu The Sun.

"Ráno se o tom se mnou styděla mluvit," řekla její matka. "Připadala jsem si jako ta nejhorší osoba na světě, že jsem ji nechala cizímu muži," dodala. Muž před soudem tvrdil, že byl opilý a na nic si nepamatuje. Navíc neměl kam jít, tak se prostě uvelebil v cizím domě Rodina je z jeho činu znechucena.

Související články

Další články