Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na historické fotografii je záhadná ruka, která nikomu nepatří. Jde snad o ducha?

Komu patří ta ruka, která objímá dívku v druhé řadě?
Zdroj: facebook.com
Na internetu se objevila fotografie, ze které všem vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Je na ní totiž ruka, která nikomu nepatří. Jak se tam dostala? Je na snímku duch, nebo se jedná jenom o optický klam?

Fotografie zachycuje skupinu dívek, které pracovaly v továrně na prádlo. Snímek je starý více než sto let a je zahalen rouškou tajemství. Komu patří ruka, která jednu dívku objímá kolem ramen?

Tuhle záhadu znovu objevila Lynda, která ji umístila na sociální síť. Na snímku je totiž její babička. A rozbouřila tak vlny internetu. Všichni se teď dohadují, co by to asi tak mohlo být a jak je možné, že ta ruka nikomu nepatří? „Je hezké vidět moji babičku na této záhadné fotografii. Můj táta ji má doma. Máme obrázek ducha,“ napsala k fotografii Lynda. Záhadná ruka totiž objímá právě její babičku.

Není jasné, komu ruka patří. Všechny dívky totiž mají svoje paže zkřížené. „Opravdu věřím, že je to duch,“ řekla Lynda. Spekuluje se o tom, že by to mohl být nějaký nespokojený duch, který se nemohl smířit s tím, že už v továrně pracovat nemůže. Jiní zase Lyndu obviňují, že všechno je to jen Photoshop. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články