Chlastem a tvrdými drogami hojila své rány Demi Lovato před šesti lety. Pak se ale rozhodla jít příkladem, nechala se zamknout v léčebně a roky byla čistá. Jenže se k nebezpečnému způsobu života vrátila a tento týden se jí tato chyba málem stala osudnou.

Slavnou zpěvačku v úterý museli okamžitě převézt do nemocnice, protože se předávkovala heroinem. A americký portál TMZ nyní zjistil, že na tvrdých drogách znovu jela už několik měsíců, přinejmenším řadu týdnů.

Toho, že se Demi přestala hlídat, si všiml i její tým a snažil se jí nabídnout pomocnou ruku. Plán zněl jasně: dostat zpěvačku co nejrychleji zpátky do léčebny. Ta to rázně odmítla a divokých večírků se nevzdala. I proto se nabízí otázka, zda už nechtěla nadobro se vším seknout.

Už před lety se totiž hodně hlasitě mluvilo o tom, že má zpěvačka sebevražedné sklony, jež v ní drogy v dost vysoké míře prohlubují.

Doufejme, že se vzpamatuje. Měla by se dát do kupy alespoň kvůli svým blízkým, třeba taková Selena Gomez se už zhroutila a další lidé, kteří mají Demi rádi, budou téměř jistě následovat.