Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ZKLAMAL FANOUŠKY A JE TU NENÁVIST! Na Gotta se valí kritika kvůli neúčasti na pohřbu Špinarové!

+ Dalších 35 fotografií
Karel Gott je veřejně lynčován za to, že se nezúčastnil posledního rozloučení se zpěvačkou Věrou Špinarovou, která zemřela ve věku 65 let. Neposlal ani smuteční věnec. Ovšem sám situaci vysvětlil, že na své přátele a kolegy vzpomíná po svém. Navíc teď ukázal snímek, kde nejvíce relaxuje a přichází jeho nejlepší nápady.

Kdo zná Gotta, tak ví, že pohřbům se vyhýbá jako čert kříži. Vzpomínky na výjimečné lidi má ve svém srdci, a když odejde někdo z jeho přátel, zármutek si nese v sobě. Ovšem nezapomíná ani na svou kariéru. Aktuálně se pochlubil snímkem, a odtajnil tak své tajné místo, kde čerpá veškerou inspiraci. "Tady na lavičce se rodí nejlepší nápady. Za každého počasí," uvedl ke snímku mnohonásobný Slavík.

O tom, že odpočinek a koncentraci v tuto dobu rozhodně potřebuje, svědčí i skutečnost, že ho lidé pranýřují kvůli jeho nepřítomnosti na pohřbu legendární zpěvačky. "Pane Karle, vždy jsem si Vás vážila a brala Vás jako naprostého profesionála. Ale Váš přístup k odchodu Vaší kolegyně paní Věry Špinarové, byl naprosto nekolegiální a neprofesionální. Snad nebylo tak těžké poslat aspoň květiny..." uvedla uživatelka Hana ke snímku.

"Škoda že Vás nenapadlo v sobotu poslat Věrce do Ostravy kytičku na rozloučenou. Zasloužila si to," napsala další uživatelka Ema a v podobném duchu se neslo mnoho dalších komentářů směrem ke zpěvákovi.

Gott tak prožívá těžkou situaci. Snad mu jeho tajné místo dodá dostatek sil, aby se povznesl nad názory lidí, kteří čekají, až druhý udělá chybu...

Související články

Další články