Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Na Global Social Awards se objeví influenceři z celého světa: Moderování se ujme česká topmodelka

Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
Global Social Awards
Tuto zpěvačku rozhodně nepřehlédneš, a to nejen díky její svítivě žluté barvě vlasů, ale i díky jejímu mega talentu. V rámci předávání cen Global Social Awards vystoupí Alma 29. května se svým singlem Chasing Highs.

Už za několik dní zažije Praha největší událost social světa - udílení ocenění Global Social Awards 2019 Global Social Awards poprvé v historii ocení inspirativní osobnosti z celého social světa v takovém rozsahu.

Do Prahy přijede více než 40 světových influencerů, hudebních hvězd i osobností spjatých s digitálními platformami a sociálními sítěmi. Mezi umělci, kteří akci podpoří, bude právě i

finská zpěvačka Alma, která vystoupí se svým hitem Chasing Highs. Alma má na svém kontě spolupráci s Martinem Solveigem, Duou Lipa, Felixem Jaehnem či Charlie XCX a její kariéra stoupá strmě vzhůru. Fanoušci se mohou těšit na velkolepou show.

Pro fanoušky i odborníky je připraven bohatý třídenní program od Meet&Greet přes GLOSA Talks konferenci až po samotný hvězdný galavečer. Moderátorkou večera bude česká supermodelka Karolína Kurková, která si svým půvabem získala uznání po celém světě. Vstupenky na pre-párty a setkání s influencery nebo na galavečer jsou k dostání na GoOut.cz a Ticketmaster

Související články

Další články