Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Na flámování je brzy: Opilá matka si přišla pro děti do školy, sotva se udržela na nohou

Na flámování je brzy: Opilá matka si přišla pro děti do školy, sotva se udržela na nohou
Zdroj: pixabay.com
Nezodpovědnost
V pondělí dopoledne se museli ve škole v Ostravě-Mariánských Horách učitelé chytat za hlavu. Pro své dvě nezletilé děti si přišla velmi opilá sedmatřicetiletá žena. Na její zvláštní chování upozornila výchovná poradkyně, která ihned kontaktovala městskou policii.

Výchovná poradkyně si u ženy všimla zvláštního chování a také nemotorné chůze. Matka přišla krátce před polednem, aby ze školy v Ostravě-Mariánských Horách vyzvedla své nezletilé děti. "Při bližším kontaktu pak z matky cítila silný zápach alkoholu. Výchovná poradkyně proto odmítla ženě děti vydat a na místo přivolala strážníky," vylíčil mluvčí ostravských strážníků Jindřich Machů.

U ženy byla strážníky provedena dechová zkouška a ta silnou opilost potvrdila. "Nadýchala strážníkům 2,56 promile alkoholu v dechu," upřesnil šokující hladinku nezodpovědné matky. Škola kontaktovala i otce nezletilých dětí, ten si je poté vyzvedl sám.

Celý případ bude řešit orgán sociálně právní ochrany dětí.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy