Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Na finále České Miss se to jen hemžilo dekolty. Které modelce patří tento naditý výstřih? A komu dalšímu byste nekoukali do očí?

Tak této krásce rozhodně nikdo do očí nekoukal.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Tomu se říká pohled pro bohy. Naštěstí mnoho žen na České Miss nebylo uťáplých a předvedly, co jim příroda nebo plastický chirurg na hrudi nadělili. A že to bylo pokoukáníčko. S nimi se nedalo mluvit bez koktání a šilhání do dekoltu. Ale tato sexy kráska v černém všem vévodila svými přírodními vnadami. Kdo se také nenechal zahanbit?

Nebyla by to soutěž krásy, kdyby se neobešla bez pořádné ukázky vnad. Sice na pódiu se holky v plavkách snažily, jak mohly, ale stejně největší pozornost na sebe strhla patronka soutěže Iva Kubelková, která podprsenku zapomněla doma a dobře udělala.

Jenže další ženy se nenechaly zahanbit a bylo to jak promenáda největších dekoltů a předhánění, která toho ukáže víc. Ale my se rozhodně nezlobíme, aspoň bylo na co koukat. Finalistky totiž byly spíš ploché jak prkna, tak aspoň někde se horňáci mohli pokochat.

My vás už nebudeme zdržovat, jste určitě natěšení, kdo se na červeném koberci blýsknul svými ňadry, která se drala na svobodu. Bohužel žádná nevypadla, ale i tak je to božský pohled, tak se pořádně pokochejte tím nejlepším, co nám včera v Obecním domě děvčata ukázala.

Související články

Další články