Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

„Na film se těším víc, než na vlastního přítele!“ Zeptali jsme se lidí, jak se těší na film Milada

+ Další 2 fotografie
2. listopadu jde do českých kin film Milada. Dramaticko-historický životopisný dokument bude vyprávět příběh o "monstrprocesu" s Miladou Horákovou, kterou komunistický režim v Československu odsoudil na počátku 50. let minulého století k trestu smrti. Zeptali jsme se lidí, co si o filmu myslí a jestli se na něj těší.

Vyzvali jsme Česko, aby nám řeklo, jaký mají názor a zdali se těší na film Milada. Z několika stovek reakcí jsme usoudili, že Milada je velmi očekávaným snímkem a troufáme si říci, že bude trhat rekordy v návštěvnosti.

Josef

„Samozřejmě, toto téma mě fascinovalo od dětství. Jsem rád, že o tom konečně někdo udělal film, jaký by si Milada Horáková jistě zasloužila. Určitě na to vezmu své děti, ať vidí, jaké zlo jsou komunisté. Myslím si, že na film by se měla jít povinně podívat i Marta Semelová,“ svěřil se zahradní architekt Josef.

Jan

„Těším se na připomenutí cenné historické kapitoly. I v dnešní době bude tento film velkým poučením,“ řekl s nadšením bytový designér.

Markéta

„Já se na ten film těším více než na svého přítele,“ uvedla prodavačka.

Martina

„Na Miladu se velmi těším, hodně mě také zajímá, jak se dokázala izraelská herečka Ayelet Zurer vcítit do jedné z nejodvážnějších Češek v naší historii. Film Milada bude mít určitě koule!,“ řekla s nadšením pediatrička Martina.

A co vy? Dejte nám v komentářích vědět, jaký máte na film názor.

Související články

Další články