Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Na festivalu si od cizího člověka vzal drogy, skončil v kómatu. Tohle FOTO berte jako výstrahu

Když byl Jordan v kómatu.
Chtěl se jen trochu pobavit na festivalu a pro lepší náladu si od neznámého člověka koupil drogy. Jenže málem za to zaplatil životem. Na Facebooku proto zveřejnil fotku toho, jak dopadl.

Devatenáctiletý Brit Jordan Blackburn se s přáteli jel před pár dny bavit na festival Kendall Calling v Lake District. Zábava vázla, proto se rozhodl koupit nějaké drogy. Jenže tahle zábava se mu vymkla z rukou.

Začalo se mu dělat špatně, zkolaboval a nakonec skončil v nemocnici. Tam ho lékaři kvůli jeho vážnému stavu museli uvést do umělého spánku. Napojen na dýchací přístroje ležel několik dní. Když se vzbudil, zjistil, že jeho kamarád dávku drog nepřežil. V rukou lékařů nakonec skončilo i dalších sedm lidí.

„Uvědomuji si, že jsem dostal druhou šanci,“ řekl Jordan BBC. Na to konto, jako výstrahu pro ostatní zveřejnil na Facebooku svoji fotku, když jeho život visel na vlásku. Co obsahovaly drogy, které mladí lidé užili, to zatím není jisté.

Mohlo by vás zajímat

Další články