Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Na Fashion Week si vzala kombinézu… která jí slušela! Monika Koblížková a její módní kreace

Monika se umí oblékat.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 51 fotografií
Není tomu dlouho, co si Monika Koblížková (37) vzala jednoho z nejznámějších moderátorů v zemi. Leoš Mareš (41) ji hýčká snad ve všech ohledech a nutno podotknout, že od té doby, co je s ním, zkrásněla a on se zase uklidnil. Monika má zkušenosti jako módní redaktorka, a tak není divu, že se svým vkusem a jeho kontem dokáže zázraky. Podívejte se na nejen její poslední model.

Stále ještě novomanželka Leoše Mareše, Monika Koblížková, se umí oblékat a je inspirací pro mnoho žen v celé České republice. Velmi na svůj styl dbá, a proto leckoho mohlo zarazit, když se na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku dostavila v jakési sportovní kombinéze. Monika ale neotřelé modely umí nosit, a tak jen zářila.

Měla na sobě model Maison Valentino z módního domu Alize, takže tenhle červený ohoz, který má být overal, musel stát pěkný balík. Monika si s sebou vzala i prošívanou růžovou kabelku. Byť nám tahle barevná ani stylová kombinace neladí, Monika zkrátka ví, jak na to.

Související články

Další články