Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Na Evropě 2 se vraždilo! Leoš Mareš málem umřel strachy!

Leoš Mareš si málem načůral do kalhot.

Patrik Hezucký (46) udělal dnes ráno na kolegu Leoše Mareše (39) neuvěřitelně promakanou nachytávku! Leoš (39) je milovník Zombie hororů, a tak si, aniž by to věděl, vyzkoušel v jednom být. Známý moderátor Evropy 2 si málem nadělal do kalhot, když dorazil ráno do práce. Už před budovou rádia ve Wenzigově ulici leknutím upadl, když viděl zakrvácené auto a poničený vchod. Kdo se bojí, nesmí do lesa. V tomto případě však platí: kdo se bojí, nesmí do rádia. Cákající krev ze stěn a povalující se zakrvácené cáry oblečení na podlaze přivítaly Mareše v sídle Evropy 2 ve Wenzigově ulici, které se proměnilo v dům hrůzy.

Z vtipkujícího Leoše se rázem stal vystrašený malý kluk a krve by se v něm nedořezal. S vyděšeným výrazem vyběhl schodiště a ve studiu narazil na kolegu Patrika Hezuckého. Ten měl nechutně znetvořenou půlku tváře a připomínal spíše chodící zombie než rádiového parťáka. To Mareše dodělalo tak, že spadl na zem jako hruška. Ostatně, podívejte se na celé video! Leoš je opravdu vystrašený, ze by se v něm krve nedořezal.

Mohlo by vás zajímat

Další články